Strona glowna

Okulary do czytania

 

Niespełnienie przez banki będzie kosztowne: banki, które nie zgadzają się zgłosić tych klientów podlegają 30% podatkowi u źródła na swoich amerykańskich aktywów.

 

W jaki sposób ustawa WYNAJEM wpływa amerykańskich granicą?

Strona glowna

Ustawa WYNAJEM mogą wpływać na ciebie na wiele sposobów, ale dwa najważniejsze z nich to: 1) Imię i za granicą bank może zdecydować, że obywatele USA są zbyt uciążliwe do czynienia i zamknąć swoje konto (to się dzieje w wielu bankach szwajcarskich i więcej banki brytyjskie zaczynają to za dobrze) i 2), jeśli nie zostały złożenia zeznania podatkowego w USA, IRS będą teraz wiedzieć, że istnieją i że nie mają zapis ciebie, to znaczy, że nie jesteś na bieżąco z listy opiłki podatkowych.

Tak więc, jeśli nie złożyli swoje podatki w USA, co to oznacza dla Ciebie? Po pierwsze, w wielu krajach mają podwójne traktatów podatkowych z USA, które zminimalizują podatku, który jesteś winien, jeśli mieszkasz i płacić podatki za granicą. Na przykład, jeśli mieszkasz w Europie, stawki podatkowe w Europie wydają się być wyższe niż w Stanach Zjednoczonych, co oznaczałoby, że jest mało prawdopodobne, aby winni jakieś pieniądze do Skarbu USA. Kłucia, jednak może być konto raport banku zagranicznego (FBAR), która wymaga Skarb można złożyć w każdym roku wykazujący zagraniczne rachunki bankowe w ponad $ 10,000 w nich. Jeśli nie uda się złożyć ten formularz i wybiera Skarb wyegzekwować grzywnę, istnieje minimalna kara za $ 10000, a to dobrze może wzrosnąć w zależności od tego, jak dużo pieniędzy, że nie zgłaszali. Na tym etapie nie jest jasne, w jaki sposób Skarb Państwa będzie stosować te kary, ale może to być bardzo kosztowne dla ludzi, którzy nie są na bieżąco z ich deklaracjami podatkowymi USA.

Nasza rada:

Jeśli w tyle na swoich obowiązków podatkowych w USA i zgłaszania swoich zagranicznych aktywów, czas przyjść czyste teraz! Należy rozpocząć proces doganiania na swoich deklaracji podatkowych natychmiast.IRS zwykle wymagają deklaracji podatkowych w ciągu ostatnich 6 lat jako początek i mogą wymagać więcej, jeśli jesteś winien pieniądze. Potrzebny będzie również do złożenia rachunku raport banku zagranicznego (FBAR) w tym okresie, jak również i dołączyć list wyjaśniający, dlaczego wcześniej nie złożył tego formularza.

Należy również pamiętać, że instytucje finansowe zostałeś pracujący od lat może już nie chcą firmy. Wiele firm decyduje butik że amerykańskie Granicą nie są warte czasu i wysiłku wymaga się przestrzegania amerykańskich przepisów i zamykają swoje rachunki. Na szczęście, inne pojawiały się specjalizować w tej dziedzinie obecnie niszowy, więc powinieneś być w stanie znaleźć nowego menedżera pieniądze bez większych trudności, ale jest jeszcze kłopotów z włączeniem do czynienia z.

Napisał: